خرید فایل<کتاب صوتی کلبه عمو تم اثر هریت بیچراتسو>

هریت بیچراتسو,دانلود کتاب mp3 کلبه عمو تم,هریت بیچراتسو کلبه عمو تم,صوتی کلبه عمو تم هریت بیچراتسو,فایل کلبه عمو تم اثر بیچراتسو کتاب صوتی کلبه عمو تم اثر هریت بیچراتسو نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان کتاب صوتی کلبه عمو تم اثر هریت بیچراتسو. آماده دریافت می باشد.

نام کتاب:


حجم: 370 مگابایت


تعداد فایل: 52 فایل صوتی mp3


مدت کتاب: 26 ساعت و 33 دقیقه و 24 ثانیه


نویسنده: هریت بیچراتسو


مترجم: منیر جزنی


تعداد صفحات : 706 صفحه


زبان:فارسی


کیفیت:عالی



توضیحات:




داستان عمو تم یک رمان اجتماعی است که قهرمانان آن در دنیای واقعی به دور از دنیای اوهام و تخیل زندگی می‌کنند. شاید اصلی‌ترین دلیل این که خوانندگان این کتاب در آمریکا بر سرنوشت قهرمانان داستان اشک می‎ریختند و سرانجام منجر به قیام بر علیه برده‌داری شد نیز واقعی بودن تم و درون مایه کلبه عمو تام است. اصلی ترین تم و درون مایه‌ی رمان کلبه ی عمو تم مخالفت با برده‌داری و استثمار سیاهان است که در سرتاسر داستان این تم بعنوان تم اصلی در کنار تم های فرعی دیگر نظیر حمایت از مسیحیت- دفاع از آزادی جاری و ساری است. آوای بوف: اگر بخواهیم به چند نقطه بحران در طول داستان اشاره کنیم اصلی ترین نقاط بحران داستان که خواننده را نیز دچار بحران روحی و تاثیر عاطفی شدید می‌کند می‌توانیم به جدایی عمو تم از خانواده اش و فروخته شدن او به هالی و پس از آن مرگ آیدا دختر آقای سن کلار که تنها دلخوشی عمو تم در نزد ارباب جدید بود اشاره کنیم. آخرین نقطه بحران داستان که منجر به پایان داستان می گردد مرگ آقای سن کلار و فروخته شدن عمو تم به اربابی خشن و بد ذات به نام لگری است.



در داستان کلبه عمو تام قریب به پنجاه شخصیت وجود دارد که خانم هریت بیچر استو با مهارتی کم نظیر به توصیفات ویژگی‌های ظاهری و اخلاقی آنها پرداخته است. شخصیت‌ها و قهرمانان داستان کلبه‌ی عمو تم گوناگون و دارای عقاید مختلف و از هر دو نژاد سیاه و سفید هستند. قهرمان اصلی داستان عمو تم است که غلامی نجیب- متواضع و با گذشت اما در عین حال مصمم و ثابت قدم و گریزان از خیانت و دورویی است. همسرش عمه کلویه نیز مانند شوهرش فداکار است و پاکدامن- طباخ خوبی است و اربابان خویش را ارج می‌نهد.


صوت نمونه:


دانلود صوت



قسمت هایی از کتاب عمو تم:



بله، پدر اینها هستند که مرا آزار می‌دهند! چطور می‌خواهی سعادتمند زندگی کنم؟ نه دردی داشته باشم و نه رنجی! و حتی یک داستان غم‌انگیز را نشنوم! در حالی که همه دور و برم مردم بیچاره‌ای هستند که در سرتا سر زندگی جز درد و رنج چیزی ندارند. این به نظر من خودخواهی است! باید که من با این دردها آشنا شوم. باید شریک و همدرد این ستم کشان شوم. ببین پدر این چیزها در قلب من اثر می‌کند و تا اعماق آن را می‌سوزاند. اینها ما را به فکر وامی‌دارند!
پاپا راستی وسیله‌ای نیست که بتوان به همه بردگان آزادی را باز داد؟....



فروشگاه آنلاین برترین کتاب های صوتی


پشتیبانی فروشگاه: 09334738536 (مهم: فقط پیامک)


پست الکترونیک: hasrace22@gmail.com


پشتیبانی تلگرام: hascomp@



مطالب دیگر:
📌طرح توجیهی تولید بستنی چوبی📌طرح توجیهی بسته بندی چای تي بگ📌ترجمه مقاله با عنوان الگوریتم های توزیع شده در شبکه های حسگر بی سیم، رویکردی جهت اعمال توافق...📌ترجمه مقاله با عنوان توافق باینری خوشه ای در شبکه های حسگر بی سیم📌پروژه طراحی و ایجاد کارخانه آب معدنی📌ترجمه مقاله با عنوان کیفیت داده ها در مجموعه داده های عظیم📌سؤالات استخدامي آموزش و پرورش📌طرح توجیهی بسته بندی گوشت📌طرح توجیهی بازیافت پلاستیک📌طرح توجیهی بازیافت فیلتر روغنی📌طرح توجیهی باغ زیتون 200 هکتار📌طرح توجیهی تولید قطعات بتن آماده📌طرح توجیهی پرورش بره پرواری📌فایل اکسل فهرست بهای ابنیه سال 94📌فایل اکسل فهرست بهای آبیاری تحت فشار سال 94📌فایل اکسل فهرست بهای راه و باند سال 94📌فایل اکسل فهرست بهای سدسازی سال 94📌گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر📌فایل اکسل فهرست بهای تأسیسات مکانیکی سال 94📌فایل اکسل فهرست بهای خطوط انتقال سال 94📌پاورپوینت SEO چیست؟، آموزش سئو📌طرح توجیهی تولید بستنی (چوبی، لیوانی، قیفی)📌طرح توجیهی توليد و مونتاژ بردهای الكترونيكی📌طرح توجیهی باغ پسته 50 هکتار📌طرح توجیهی بازیافت انواع آلیاژ