خرید فایل<برنامه تحت اکسل یادآوری کارهای روزانه>

برنامه تحت اکسل یادآوری کارها,نرم افزار یادآوری کارها,برنامه ذخیره و مدیریت پسورد,برنامه مدیریت مخاطبین تلفن برنامه تحت اکسل یادآوری کارهای روزانه نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان برنامه تحت اکسل یادآوری کارهای روزانه. آماده دریافت می باشد.

همه ما گاهی اوقات انجام کارهای مهم خود را فراموش می ­کنیم. یکی از روش­های قدیمی یادآوری کارها این بود که روی دست خودتان علامت ضربدر بزنید تا به محض دیدن آن کارهایتان یادآوری شود. یکی دیگر از روش­ های یادآوری هم این است که کار مورد نظر خود را روی یک کاغذ بنویسید و روی مانیتور خود بچسبانید. اما به غیر از این روش­ های سنتی ، برنامه هایی هم وجود دارند که می­ توانند کارها را به شما یادآوری کنند.


این برنامه تحت اکسل کاربردی و حرفه‌‏ای , برای زمانبدی و یادآوری کارها و امور شخصی تهیه شده است ,که می‌‌‏توانید تمامی امور خود , از مصرف دارو گرفته تا جلسات و قرار ملاقات ها , سر رسید چک و ... را در آن ثبت کرده و مدیریت دقیقی بر امور روزانه خود داشته باشید.
در این برنامه همواره لیست کارها ، قرار ملاقات­ها و یادداشت­های خود را به صورتی شفاف کنار تقویمی در صفحه نمایش اکسل پیش روی خود خواهید داشت و دیگر نگران فراموش کردن قرار­های خود نخواهید بود.


در کنار ثبت پیام­های یادآوری می­توانید از دفترچه تلفن برنامه برای مدیریت آسان مخاطبین خود نیز استفاده کنید.از دیگر قابلیت های مفید این برنامه بخش پسوردهای من است که می­ توانید پسوردهای خود را در آن ذخیره و مدیریت کنید.
این برنامه برای تمامی کسانی که به دنبال یک نرم افزار یادآوری هستند , مفید بوده و کمک می‌‌‏کند تا تمامی کار‌های خود را سازماندهی کنید.


ویژگی های این برنامه


دیگر مزیت‏ ها
مطالب دیگر:
🔑معماری عامیانه و جایگاه آن در تاریخ معماری ایران🔑معماری فضای سه بعدی🔑مونوگرافی ایل بختیار (بررسی ساختار فرهنگی- اجتماعی)🔑مونوگرافی روستای اخترآباد🔑مونوگرافی روستای حصاربن🔑(گزارش كارآموزی) صنایع چوب🔑تحقیق با موضوع اسیلوسکوپ ها🔑تحقیق قالب ورد با نام ابنیه سنتی ایران🔑ابنیه و آثار تاریخی ایران بعد از اسلام🔑اتصال خورجینی و ضرورت تغییر در نگرش‌ها🔑اتصال قالبهای فلزی🔑اتصالات کف ستون ، محاسبه و روشهای اجرای آن🔑تحقیق اثرات نور در طبیعت🔑تحقیق ریسک و بازده🔑تحقیق اجرا، تیرها و شمع ها🔑بررسی اجرای آسفالت گرم🔑مقاله اجزاء ساختمان (پی نواری)🔑مقاله احداث باغ در اراضی شیبدار🔑تحقیق در مورد ازمكانیك خاك وآز🔑اندازه گذاری و تلرانس گذاری هندسی🔑تحقیق آب بند ها🔑تحقیق آبهای زیرزمینی🔑تحقیق با موضوع پول شویی🔑تحقیق آثار تاریخی قزوین🔑مقاله آثار معمار ژاپنی کنزو